İlayda Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye İlayda Demir hakkındaki bilgiler

İlayda Demir kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni bölümünde kör eleme turunda sahne alan İlayda Demir, performansıyla dikkat çekti ve 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, İlayda Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 21:28
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 21:28
İlayda Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye İlayda Demir hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan İlayda Demir, 9. bölümde sahnedeki performansı ile 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de İlayda Demir hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, İlayda Demir kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE İLAYDA DEMİR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan İlayda Demir, 19 yaşında. Antalya’dan yarışmaya katılıyor. Almanya’da doğup büyümüş. Beş sene önce annesiyle birlikte Türkiye’ye yerleşmişler. Alman firmanın çağrı merkezinde çalışıyor ve Almanya’ya satış yapıyor. Küçüklüğünden biri şarkı söylediğini, sahne almak istediğini ama Almanya’da böyle bir şansı olmadığını söyledi.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan İlayda Demir, “ROLLING IN THE DEEP” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş’i döndürmeyi başardı. İlk turu geçen İlayda Demir, Oğuzhan Koç’un takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin