İlayda Akdoğan bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı!

Güzel oyuncu ve fenomen İlayda Akdoğan, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sevgilisi Roham Kabir ile güzel bir ilişki yaşayan İlayda Akdoğan, bikinili paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 11:23
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 11:23
İlayda Akdoğan bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı!

Güzel oyuncu İlayda Akdoğan, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bikini paylaşımla sosyal medyayı adeta salladı. Turuncu beyaz bikinisiyle poz veren İlayda Akdoğan'ın paylaşımına takipçileri beğeni yağdırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLAYDA AKDOĞAN KİMDİR?

1998 yılında İstanbul'da doğan İlayda Akdoğan, oyunculuğa çocukluktan başlayanlardan. Annesinin bebeklik fotoğrafını bir dergiye göndermesiyle yapımcıların dikkatini çeken genç oyuncunun ilk rolü 2014 yılı yapımı En İyi Arkadaşım dizisinde olmuştur. Üniversite'de oyunculuk ya da Sosyoloji eğitimi almak istediğini söyleyen İlayda Akdoğan bu sektöre henüz 6 yaşındayken girmiştir.

2004 yılı çocuk dizilerinden olan Hamdi Alkan yapımı En İyi Arkadaşım' da rol almıştır. Daha sonra; Bez Bebek, Sevgili Dünürüm, Oyunbozan, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi çeşitli dizide oynamıştır.