Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İKSV yeni sezonu Battles'la açıyor

İKSV yeni sezonu Battles'la açıyor

2010 senesinden bu yana kaliteli müzik severlerin buluşma noktalarından biri haline gelen Salon, 24 Eylül’de yeni sezona senenin en heyecan verici konserinden biriyle başlayacak. 2000’lerin başında New York’ta kurulduktan kısa bir süre sonra, ‘deneysel rock’ın yaramaz çocukları’ olarak büyük bir takipçi kitlesi edinen Battles, 24 Eylül Cumartesi ve 25 Eylül Pazar akşamı iki konserle Salon sahnesine konuk olacak.

21.09.2016 15:22

24 Eylül Cumartesi akşamı Battles’ın yüksek tempolu enerjisine seyircileri hazırlamak için saat 21.30’dan itibaren DJ Sarıyılan (aka Kaan Sezyum) sahnede olacak. 25 Eylül Pazar akşamı ise konser saat 20.30’da başlayacak.

 

 

Battles’ın ardından 29 Eylül Perşembe akşamı kendi sesi ve yorumuyla caza yeni bir soluk getiren Türkiye caz sahnesinin en önemli vokallerinden Jehan Barbur Salon sahnesinde olacak. 30 Eylül Cuma gecesi ise Beyrut’lu bir grup arkadaşın ortak projesi olarak ortaya çıkan, çağdaş alternatif Arap müziğine getirdikleri yenilikçi parçalarıyla akıllardan iyiden iyiye yer eden, stüdyo albümleriyle olduğu kadar canlı performanslarıyla da dikkat çeken Mashrou' Leila’yı ağırlayacak.

 

Yorumlar | 0
üye profil