İkinci kez koronavirüse yakalanan Enis Arıkan: Duyduğum en haklı isyan!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisinde 'Muzaffer Koroğlu' karakterine hayat veren Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Hastalığı hafif atlatan ve evinde karantina da olan sempatik oyuncu, bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu sosyal medya hesabından 'Hayatımda gördüğüm en haklı isyan' diyerek paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2021 15:23
Değiştirme Tarihi: 27.12.2021 15:23
İkinci kez koronavirüse yakalanan Enis Arıkan: Duyduğum en haklı isyan!

Ağustos ayında koronavirüsü atlatan oyuncu Enis Arıkan, ikinci kez koronaya yakalandı. 38 yaşındaki ünlü isim, soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede test yaptırıp pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı.

KORONAYA YAKALANDI 

Sosyal medya üzerinden kötü haberi veren oyuncu, "2. Kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum" ifadelerini kullandı. Evinde karantinada olan Arıkan, Instagram hesabından bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu yayınladı.

KÖTÜYE BİR ŞEY OLMUYOR" 

Ünlü oyuncunun, paylaştığı yorumda, takipçisi; "Enis Arıkan'ın Muzo rolüyle herkesle mesafeliyken ikinci kez korona olması ve Hande Ataizi'nin 'Cana' rolüyle yakınlaşmadığı adam kalmayıp hiç corona olmaması. Gerçekten kötüye hiçbir şey olmuyor. Corona bile" ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

OLAY YANIT 

Enis Arıkan ise hayranının bu tweetine "Duyduğum en haklı isyan" yanıtını verdi ve bu diyaloğu yaklaşık 3 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştı.

MUZO'YA HAYAT VERİYOR 

Arıkan, Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan ve Kanal D'de yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisinde; doğuştan bir takım fiziksel gelişim sorunlarıyla doğmuş ve bu sebeple insanlardan uzak duran 'Muzo' karakterine hayat veriyor.
Dizide Hande Ataizi de evli ve iki çocuklu olmasına rağmen Sedat'la arasındaki ilişkiyi bitiremeyen ve hırslı bir kadın olan 'Cana Yalçın' rolüyle karşımıza çıkıyor.
 

İlgili Sayfalar: Magazin