İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Meryem Uzerli'den samimi açıklamalar

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye samimi açıklamalarda bulundu. Şu sıralar 2. bebeğini kucağına almak için gün sayan Uzerli, hamileliğinin 5. ayını devirdi. Amerika bir sevgilisi olduğunu belirten Meryem Uzerli, koronavirüs salgının sona ermesiyle birlikte de İstanbul'a geleceğini belirtti. Öte yandan Almanya'da geçtiğimiz günlerde bir kafea açan Uzerli, zaman zaman burada kendisinin de çalışıp çay kahve servisi yaptığını söyledi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 12:03
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 12:03
İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Meryem Uzerli'den samimi açıklamalar

Oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu açıklayarak magazin gündemini şaşırtmıştı. Oyuncu, Hakan Gence'nin sorularını yanıtladı. Yeni sinema filmi Kovan'ın vizyona girmesine çok az süre kaldığını söyleyen Meryem Uzerli, yeni bir sevgilisinin de olduğunu açıkladı. Sevgilisinin kim olduğuna 'kısıtlı' şeyler paylaşan Uzerli, “Amerikalı. Benim ve Lara için Amerika’dan Almanya’ya taşındı" dedi. 

Koronavirüs salgınının bitmesinin ardından 2021 yılında İstanbul'a geleceğini söyleyen Meryem Uzerli, 'Korona bitip hayatımız normale dönünce İstanbul’a geleceğim. 2021’de gene güzel filmlerde ve dizilerde oynamaya hazırım.' diyerek yönetmenlere ve yapımcılara göz kırptı.

Evliliğe çok uzak olmadığını söyleyen Uzerli, 'Hazır hissedersem evlenirim' demeyi de ihmal etmedi.

YENİ KAFE: NOSH NOSH

Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde Almanya'da yeni bir kafe açtığını da duyurmuştu. Kafesine dair detayları paylaşan Uzerli, 'Hep bir hayalim vardı, bir dükkânda müşteri olarak kapalı kalıyorsun, seni orada unutuyorlar. Ve bir gece geçirmen gerekiyor. Dükkândaki her şeyden tadıyorsun. Bu kafeyi de beraber hayal kurabildiğim arkadaşlarımla iki yıl önce konuşmaya başladık. Beş ortak, adım adım hayallerimiz gerçekleşti. Şimdi Berlin’de ikinci şubemizi açtık. Konsepti diğer ülkelere taşıma konusunda neler olacağını zaman gösterecek. Ama yarım, canım, kanım Türk olduğu için yurtdışındaki ilk şube umarım Türkiye’de olur. Bazen haftada dört-beş gün gidiyorum. Dükkânda gerçek organik malzemelerden yapılan doğal yiyecekler var. Çikolata, zeytinyağı, reçel, kahve, dondurma, makaron, çok çeşitli kuruyemişler ve kuru meyveler... Bazen ben de orada insanlara kahve, çay servisi yaparak çalışıyorum. Çok keyifli bir iş." dedi. 

2. hamileliğine ilişkin yöneltilen soruyu cevaplamak istemeyen Meryem Uzerli, Hakan Gence'yi 'Bu röportajın konusu bu değil. Bir dahaki sefere konuşuruz' diyerek onu geçiştirdi. 

"ÇOCUK ALLAH'TAN BİR HEDİYE VE BAŞKA BİR İNSANI DÜNYAYA GETİRMEK MUCİZE"

Meryem Uzerli, tek başına çocuk büyütmeyle ilgili yöneltilen soruyu da cevapladı. Uzerli, "Herkesin hayatı farklı. Kendi adıma konuşabilirim. Benim içimde hep; ne olursa olsun Allah yanımda ve ben bunu bir şekilde başaracağım hissi vardı. Çocuk Allah’tan bir hediye ve insan olarak başka bir insanı dünyaya getirmek bir mucize. Bu konuda kimsenin kimseyi yargılamaması lazım. Günah olur. Sadece sevgi, güç ve inanç olmalı. Şükretmek beni o kadar güçlendirdi ki başka sesler, başka düşünceler beni aşağıya çekmedi. Sen Allah’tan gelen mucizelere izin verirsen hayat da sana farklı kapılar açıyor" dedi. 
 

Etiketler: meryem uzerli