Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İdo ve Gülben Ergen Antalya’da sahne aldı

İdo ve Gülben Ergen Antalya’da sahne aldı

EXPO 2016 Antalya’da Kurban Bayramı’nın üçüncü günü sahne olan İdo Tatlıses ve Gülben Ergen Antalyalılara konser verdi.

15.09.2016 14:50

Gülben Ergen, söylediği birbirinden güzel şarkılarla EXPO 2016 ziyaretçilerine adeta çifte bayram yaşatırken; İdo Tatlıses’de alanı dolduran kalabalığı çaldığı müziklerle çoşturdu.

EXP0 2016 Antalya’da düzenlenen yerli konserler serisinde dün gece, İdo Tatlıses ve Gülben Ergen, Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da sahne aldı. Sunuculuğunu  Duygu Özkan’ın yaptığı gecede, ilk olarak sahneye ise İdo Tatlıses çıktı. Konserine 2015 yılında çıkardığı ‘Marifet’ adlı şarkıyla başlayan İdo Tatlıses’i annesi Derya Tuna da yalnız bırakmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sahnede dansçıların eşlik ettiği gecede İdo Tatlıses, hareketli ve slov şarkılarını, EXPO 2016 Antalya’da hayranları için söyledi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan İdo Tatlıses’e, konser sonrası İpek kozasından yapılan EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık plaketi takdim edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İdo Tatlıses’ten sonra ise sahneye, toplam albüm satışı 2 milyonun üzerinde olan pop ve fantezi müziğin sevilen ismi Gülben Ergen çıktı. ‘Arka sokaklarda’ adlı şarkısıyla sevenlerinin karşısında yer alan Ergen, “Bu ne muhteşem bir kalabalık. Hoş geldiniz. Sonunda EXPO, sonunda Antalya’dayım. Uzun zamandır beklediğim ve son derece önemsediğim bir konser” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yeni ve eski şarkılarını bu sefer de beş bin kişi kapasiteli Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’yu hınca hınç dolduran sevenleri için söyleyen ünlü sanatçı Ergen, EXPO 2016 ziyaretçilerine adeta çifte bayram yaşattı. İpek kozasından yapılan EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık plaketi takdimi sırasında ise Ergen, “En az sizin kadar güzel çiçeğim. EXPO ailesine, emek veren herkese ve sanatçılara teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

(İHA)

Yorumlar | 0
üye profil