İdo Tatlıses'ten 'Aşk acısı' açıklaması!

İdo Tatlıses'ten 'Aşk acısı' açıklaması!

Oyuncu sevgilisiyle olan ilişkisini yakın zaman önce bitiren İdo Tatlıses, "Aşk acısı çekmiyorum" diyerek, "İyi ki kısa da olsa bu ilişkiyi yaşamışım" ifadesini kullandı.

Cosmopolitan dergisi Eylül sayısında, farklı giyim tarzı, imajı ve dövmeleriyle dikkat çeken İdo Tatlıses, bir röportaj gerçekleştirdi.

'Türkiye'de arabesk alanında önemli bir ismin, İbrahim Tatlıses'in oğlusunuz ama onun gibi değil de bambaşka bir müzik tarzı seçtiniz. Neden?' 
"Sadece arabesk değil, müzik alanında her şeyin en güzelini yapmış birinin oğlu olarak çok da fazla seçeneğim yoktu! Çünkü insanların önyargısı da belli, "Babasına rakip mi olacak?" derler düşüncesindeydim. Ben müziğe DJ'lik ile başladım, sahneye o şekilde ısındıktan sonra şarkı söylemeye başladım.

Karşımızda çokça arabesk müzik dinleyerek büyümüş ama son derece modern ve hatta Avrupai bir adam var. Tarz olarak kendinizi ispatlama gibi kaygılarınız oldu mu? 
Bugüne kadar hiç öyle bir kaygım olmadı. 3 yaşından bu yana Amerika'ya gidip gelen bir çocuk olduğum düşünülürse aslında tarzımı benim için ailem seçmiş. Annem, babam beni böyle yetiştirmiş. Zaten orada okumamı da onlar çok istedi. Benim, tarzımı ispat edeyim gibi bir kaygım yoktu çünkü zaten böyleydim."

"İllaki bir önyargı vardır"
Size biraz önyargıyla yaklaştıklarını düşünüyor musunuz? soruna karşı Tatlıses şu ifadeleri kullandı:
İlla ki bir önyargı vardır, çünkü benden herkes arabesk albüm bekliyordu! Babamınki gibi bir gırtlak gelmedi, gelmeyecek. Benden neden böyle bir şey bekliyorlar anlamıyorum. İnsanlar tabi beni tanıdıkça önyargıları kırılıyor... 

Dar pantolonlar, şapkalar, dövmeler... Tarz konusunda özgür bir insansınız ama sırf babanızdan ötürü bu tarzınızı yadırgayanlar, size şaşıranlar var mı? 
Tarzımla alakalı zaman zaman eleştiriliyorum alıyorum. Bugün ne giyersen giy, sokağa çıkınca eleştirecek birkaç kişi çıkıyor. Ama bu eleştirilerden etkilenen, üzülen bir adam değilim. Bu benim hayatım, benim seçimlerim, benim kurallarım.

Gelelim aşka... Yeni bir ilişkiden çıktığınızı biliyoruz. Neden ayrıldınız? Aşk acısı çekiyor musunuz? 
Çekmiyorum. Şimdi bu çok özele girecek ama bazen ilişkiyi yürütürken anlaşmazlıklar yaşanabiliyor. Biz iyi ki bazı şeyleri erken fark etmişiz ve erken bitmiş. Çünkü ileride daha çok bağlanıp üzülebilirdik. Ama yine de kendisine saygı duyuyorum, gerçekten çok iyi bir insan. İyi ki kısa da olsa bu ilişkiyi yaşamışım.

Zor aşık olan birisi misiniz, yoksa şıpsevdi biri mi?
Şıpsevdi değilim, zor aşık olan biriyim ama flört etmek, konuşmak, şıpsevdiliğe giriyorsa evet, konuşuyorum.

Sosyal  medyayla aranız iyi ama çok az kişiyi takip ediyorsunuz? Neden? 
Aslında şöyle bir durum var; mesela oturuyorum bir yerde, daha 'merhaba' demeden "İdo kardeşim naber, beni Instagram'dan takip etsene" diyen arkadaşlarım oluyor. Şimdi en azından verecek bir cevabım oluyor...

Mutfağa giriyor musunuz?
Çok! Karnıyarık bile yapıyorum. Kuru fasulye, nohut, pilav... Aklınıza ne geliyorsa. Amerika'da boşuna tek kalmadık.

Görüntülenme : 3471 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 18:06:18
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 17:50:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin