İdo Tatlıses'ten Aleyna Tilki'ye gönderme!

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 12:42 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 13:03

Aleyna Tilki'nin Amerika'ya gidip dünya starı olma yolunda attığı adımlara sürpriz bir yorum yapan İdo Tatlıses, "4-5 yıldır gidiyorum ben oraya, hiç öyle bir tribe girmedim." dedi.

Selami Şahin'den Aleyna Tilki eleştirisi... İdo Tatlıses'ten Aleyna Tilki'yi kızdıracak açıklama... Deniz Seki'den günlerce konuşulacak sevgililer günü itirafı... Kıbrıs'ta geçtiğimiz hafta sonu sevgililer günü kutlamasında kimler yoktu ki sahnede! 

52 yıldır sahnelerde olan Selami Şahin ilk kez sahneye çıktığı 16 yaşındaki gibi enerjikti. 70 yaşındaki Selami Şahin'in gençlik sırrı bakın neymiş... Şahin gençliğinin sırrını şu sözlerle açıkladı: ''Ben sahneye çıktığım zaman sanki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim. Hiçbir zaman hiçbir şey için geç değil. İnsan göründüğü yaştadır. İçmek güzel içmesini biliyorsan, yemek güzel yemesini biliyorsan. Yürüyeceğin yol güzel, arkadaş güzelse problem yok.''

''Hiçbir şakıcı halk istemezse bu noktalara gelemez''
50 yılı aşkındır sahnede olan Selami Şahin, Aleyna Tilki'yi de beğendiğini söyledi ve ekledi: ''Hiçbir şakıcı halk istemezse bu noktalara gelemez. Sanatçı bir yere geliyorsa halkın sevgisi ile geliyor.'' 

Deniz Seki: ''Ben röportaj yapmaktan hiç hoşlanmıyorum artık''
Kendini şarkılarında anlattığını söyleyen ünlü şarkıcı Deniz Seki, artık röportaj yapmaktan hiç hoşlanmadığını söyledi. Bir şey söylemeye utanıyorum diyen Seki, ''buralara kadar geldiğiniz için teşekkür ederim, sahneye çıkıp şarkımı söyleyeyim siz de o şarkıları eşinizle, sevgilinizle ya da tek başınıza dinleyin. Bana da bir şey sormayın bir daha. Dönüp dönüp aynı yerlere geliyoruz ben de sıkılıyorum artık.'' dedi. 

''Sevgililer gününü kutlamak çok saçma''
Sahnede dinleyicileri ile sohbet eden Deniz Seki, ''Sevgiliysen zaten her gün senindir, sevgililer günü ne saçma bir gün'' sözleri ile bu gün hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. 

İdo Tatlıses de Kıbrıs'ta sahnedeydi 
Stili ile farkını ortaya koyan İdo Tatlıses, sahneye çıkmadan önce 27. yaş günü pastasını kesti. Şu sıralar sevgilisi ile Amerika'da tatilde olan İdo, Aleyna Tilki hakkında da ilginç bir yorumda bulundu. Aleyna Tilki'nin Amerika'ya gidip dünya starı olma yolunda attığı adımlara yorum yapan İdo Tatlıses, "4-5 yıldır gidiyorum ben oraya, hiç öyle bir tribe girip gelmedim." dedi.