İdo Tatlıses'e sevgilisinden doğum günü jesti!

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2018 13:12 | Değiştirme Tarihi: 16.02.2018 13:13

İdo Tatlıses dün yeni yaşını kutladı.

İdo Tatlıses'e annesi Derya Tuna ve sevgilisi Yasemin Şefkatli tarafından dün sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi. Bebek'te düzenlenen partiye Demet Akalın ve Okan Kurt çifti de katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İdo'ya sevgilisi doğum gününde bir tablo hediye etti. Hediye karşısında çok mutlu olan İdo tabloyu sosyal medya hesabından paylaşırken Demet Akalın da partiden keyifli anları Instagram sayfasından yayınlamayı ihmal etmedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Yasemin Şefkatli, sevgilisi için sosyal medya hesabından da bir mesaj paylaştı. İdo Tatlıses'le fotoğrafını paylaşan Şefkatli altına da "Ne şanslıymışım ben meğer, çünkü hayat bana hep güzellikler sundu bugüne kadar; ailem, arkadaşlarım... Şimdi; sen... İşte şimdi tamamlandım ben de. İyi ki geldin hayatıma, iyi ki hayat bulduk biz seninle. Teşekkür ederim sana, o güzel kalbini sunduğun için bana, bu kadar özel ve güzel davrandığın için, değdiğin her şeye kendinden bir şeyler katıp, kattıkça güzelleştirdiğin için, sevgili insanın aynasıdır ve her bakışımda beni gururlandırdığın için... Sen çok özelsin İyiki doğdun iyiki varsın" notunu düştü. 

Haber ile ilgili metin girin!.