İdo'dan babası İbrahim Tatlıses'e hamburger ihaneti!

İdo'dan babası İbrahim Tatlıses'e hamburger ihaneti!

Bir fast food hamburger markasının yüzü olan İdo Tatlıses, tezgahın başına geçip hamburger yaptı. Bir dönem İbrahim Tatlıses kebap yaptığı görüntülerle ön plandaydı...

Markanın Levent'teki restoranında kendi adına çıkarılan 'İdo Burger'i yapan Tatlıses, gazetecilerin sorularını yanıtladı. İki gün süren çekimlerde tam 45 hamburger yediğini itiraf eden İdo, "Babam kebap yapardı ben çağımıza ayak uydurup hamburger yapıyorum" diyerek izleyenleri güldürdü.

İdo Tatlıses kimdir?
İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlıses (d. 15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. "İbrahim ve Derya'nın oğlu" kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music'in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

İdo Tatlıses, Tatlıses TV'de çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında DJ'lik ve Tatlıses Kebap'ın işletmesini yapmaya başlamıştır. 2014 yılının Haziran ayında "Sonsuz Teşekkürler" adlı ilk teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Sonsuz Teşekkürler" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2014 yılının Kasım ayında "Satır Satır" adlı ikinci teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Satır Satır" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılının Mart ayında "Kaç Kere" adlı üçünü teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Kaç Kere" ve "Aşk Bunun Adı" şarkılarına klip çekmiştir. 2014 yılından 2015 yılına kadar çıkardığı teklilerinin plak şirketi Deriko Müzik'tir.

"Sonsuz Teşekkürler" adlı şarkısının klibi Youtube'da 17 milyon üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.Instagram'da 310 bin, Twitter'da 140 bin üzerinde takipçiye sahiptir.

Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk ile birlikte oynadıkları kaş skecinde kendi kaşlarını tiye almıştır.Alanya 13. Uluslararası Turizm ve Sanat Şenliği'nde Hadise'nin hemen öncesinde sahne aldıktan sonra "Beni kimse sahneden indiremez, Hadise beni ilgilendirmez. Orada Hadise çıkar, kim takar Hadise’yi!" sözleriyle Twitter üzerinden gönderme de bulunmuştur. Dövmeleri 2014 yılının Mart ayında genel seçim çalışmalarında olan dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dikkatini çekmiştir. Recep Tayyip Erdoğan'a dövmelerinin ne anlama geldiğini anlatırken çekildiği bir fotoğrafı Instagram'da "Başbakanıma dövmelerimi açıklarken" açıklamasıyla paylaşmıştır.

Görüntülenme : 6659 Güncelleme Tarihi: 09/09/2016 16:08:36
Yayınlanma Tarihi: 09/09/2016 13:25:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin