İdil Fırat ile Engin Öztürk barıştı

İdil Fırat ile Engin Öztürk barıştı

Bir süredir ayrı olan İdil Fırat ile Engin Öztürk, önceki akşam yakışıklı oyuncunun 30'uncu yaş günü partisinde mutluluk pozu verdi.

Sosyetik güzel İdil Fırat ile Engin Öztürk'ü doğum günü birleştirdi. 1.5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz ay noktalayan ikili, bir süre önce İtalya'da gözlerden uzak tatil yaparak sorunlarını baş başa verip aşmaya çalışmıştı. Uzun süredir birlikte görüntülenmeyen ikilinin barıştığı, 30 yaşına giren Engin Öztürk'ün doğum günü partisinde ortaya çıktı.

Yakın dostlarıyla sevgilisinin doğum günü için sürpriz bir parti organize eden İdil Fırat, önceki akşam aşkına güzel bir jest yaptı. Emirgan'daki 'Gizli Kalsın' adlı mekanda düzenlenen partiye tüm ortak arkadaşlarını davet eden İdil Fırat, Eskişehir doğumlu ve fanatik Eskişehirspor taraftarı olan sevgilisine özel bir pasta yaptırdı.

ROMANTİK ANLAR
Eskişehirspor'un renkleri olan siyah ve kırmızının hakim olduğu pastada takımın amblemine de yer verildi. Ünlü oyuncu, 'İyi ki doğdun, seni çok seviyoruz' yazan pastayı görünce sevgilisini öpücüklere boğdu.

İdil Fırat'la Engin Öztürk'ün ilerleyen saatlere dek doyasıya eğlendiği ve romantik anlar yaşadığı da konuşulanlar arasında. (Takvim)

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 09:51:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin