Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İdil Fırat ile Engin Öztürk barıştı mı?

İdil Fırat ile Engin Öztürk barıştı mı?

Yaklaşık bir aylık ayrılığa dayanamayan İdil Fırat-Engin Öztürk çiftinin, devam kararı aldığı öne sürüldü. İkilinin, şimdilerde İtalya’da gözlerden uzak tatil yaptığı iddia edildi.

31.08.2016 10:21

Sosyetik güzel İdil Fırat ile yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, ayrılığa fazla dayanamadı! 1.5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda noktalayan ikili, tekrar görüşmeye başladı. Çift, birlikte çekilmiş fotoğraflarını instagram'da sildi ancak birbirlerinin instagram'daki paylaşımlarını beğenmeye devam etti. Hatta sosyetik güzel, geçtiğimiz hafta twitter'da eski aşkının paylaştığı bir yazıyı beğendi. Tüm bunlar "Barışma yakın" dedirtmişti. Ve denilen oldu.

SİENA'DA ROMANTİZM
Ayrılık sonrası kafa dinlemek için tek başına Yunanistan'a giden İdil Fırat, önceki gün soluğu İtalya'da aldı. Castello Di Spaltenna Otel'de konaklayan Fırat'ı, Engin Öztürk'ün de yalnız bırakmadığı konuşuluyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla setin tatil olmasını fırsat bilen yakışıklı oyuncunun, sosyetik güzelin gönlünü almak için İtalya'ya gittiği iddia edildi. İtalya'nın Siena kentinde gözlerden uzak aşk tatili yapan çiftin, sorunları gözden geçirip ilişkilerine bir şans daha verecekleri de konuşulanlar arasında.

Yorumlar | 0
üye profil