İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merakla cevap arıyor

İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merakla cevap arıyor

İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından gözler şimdi yeni bölüm fragmanında. Dizinin son bölümünde Yusuf müdürün Sarp'a oynadığı büyük oyun izleyicileri şoke etmişti. İçerde 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat, Sarp'ın bu oyundan nasıl kurtulacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Peki İçerde son bölümde neler yaşanmıştı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar

İçerde dizisi dün akşam yayınlanan 4. yeni bölümüyle izleyenlere şoke eden anlar yaşattı. Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizinin yeni bölümü nefes kesti. Dizinin yeni bölümünde herkesin Sarp'ın peşine düşmesi büyük olay oluyor. Peki, Sarp'ın büyük sırrı açığa mı çıkıyor?

İçerde'nin bu hafta yayınlanan 4. bölümünde; Füsun, Sarp’ın polis olmak yerine Celal’in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır, bayılır. Eylem hemen Füsun’u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim’in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar. Mert’in; Füsun ve Eylem’le yakınlığını fark eden Celal, Mert’i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert’i cezalandırmaya karar verir. Melek’e aşık olan Davut, Sarp’la ikisini göl evinde gördüğünden beri Sarp’a karşı dolmaktadır. Melek’e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun’un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür’ün bir planı vardır.

 İçerde 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak

İÇERDE 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
“İçerde”nin 3. bölümünde; Ömer’in, Davut tarafından infaz edildiği gece Sarp, Komiser Mert’in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert’in ve Sarp’ın arasında sır olarak kalmak zorundadır. Mert kaçıp kendisini kurtarmaya çalışırken yaralı olan Sarp’ı, Davut o gece ormanda ölüme terk eder. O gece ormanda öleceğini düşünen Sarp’a son anda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Alyanak, otoparka yaralı halde gelen Sarp’a birinin yardım ettiğinden şüphelenmektedir. Füsun bütün gece Sarp’ı aramıştır fakat ulaşamaz. Başına bir şey geldiğinden endişelenen Füsun soluğu Alyanak’ın otoparkında alır. Sarp’ın yaralandığını Füsun’dan gizlerler. Kebapçı Celal Sarp’ı gizli bir göl evinde tedavi ettirir. Onu yalnız bırakmayan Melek’le aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

İÇERDE DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
İÇERDE 4. BÖLÜM FRAGMANI

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 12:06:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin