Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İbrahim Tatlıses'ten 7 çocuğuna 7 daire!

İbrahim Tatlıses'ten 7 çocuğuna 7 daire!

İbrahim Tatlıses, Kuşadası'nda yeni yaptırdığı 60 dairelik projeden çocuklarına birer daire vereceğini açıkladı.

28.06.2016 09:08

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses hakkında her ne kadar yeni bir albüm çıkaramayacağı iddiaları dillendirilse de Tatlıses, özellikle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu tarz iddiaları yalanlıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyadan duyurdu
İbrahim Tatlıses, son olarak sosyal medya hesabından bir süredir inşaatı süren yeni konutlarıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. 

İnşaatta sona yaklaşıldığını müjdeleyen İbrahim Tatlıses'in diğer müjdesi ise çocuklarına oldu. Tatlıses yaptığı paylaşımın adına 60 dairelik projesinde 7 daireyi çocuklarına ayırdığını açıkladı. 

Tatlıses, inşaat halindeki konutların fotoğrafını, "3.5 ay önce temel atmıştık, şimdi bu hale geldi. 2 ay sonrada tapu teslimini yaparız ALLAH izin verirse, inşALLAH... Yalnız bu 60 dairenin 7 si çocuklarımın; Ahmed'in, Gülşen'in, Gülden'in, Melek'in, Dilan'ın, İdo'nun ve ELİF'in... Geri kalanda bizim; yani orayı yapan müteahhitlerin ve orda oturacak olanların... Yaradan hayırlı oturmalar nasip Etsin inşALLAH.. Not ne inşaattan kurtuldum nede kebapçılıktan bunda da vardır bi HAYIR..." notuyla paylaştı.

Yorumlar | 0
üye profil