İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız'ın Tinder isyanı: Beni pisliğinize bulaştırmayın

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ayşegül Yıldız, isminin ve fotoğraflarının Tinder'da kullanıldığını görünce deyim yerindeyse ateş püskürdü. Durumu, bir takipçisinin uyarısı üzerine fark eden Ayşegül Yıldız, 'Beni pisliğinize bulaştırmayın' dedi. Peki Ayşegül Yıldız Tinder hesabı var mı? 

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 14:47
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 14:47
İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız'ın Tinder isyanı: Beni pisliğinize bulaştırmayın

Ayşegül Yıldız'ın bazı fotoğrafları, ilişki yaşamak için kullanılan dünyanın popüler sosyal medya uygulamalarından olan Tinder'a düştü. Durumu takipçisinin uyarısı sonrası fark eden Ayşegül Yıldız, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir takipçisinin "Böyle bir hatunun Tinder'da ne işi var acaba?" mesajı üzerine durumu öğrenen Ayşegül Yıldız, Instagram hesabından "Instagram harici başka hiçbir platformda hesabım yoktur. Fotoğraflarımı ve ismimi kullananlar hakkında da yasal işlem başlatılacak bilginize. DM'den uyararak bilgi veren herkese teşekkür ederim. Lütfen spamlayın bu sahtekarları. Kaç tane sahte Facebook hesabını bu şekilde kapattırdım. Yeter artık! Hangi birinizi bulayım. Ne halt yiyorsanız da kendi isminizle ve resminizle yapın. Beni pisliğinize bulaştırmayın" dedi.