İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'dan yeni fotoğraf

İbo Show'un cumartesi günkü bölümünde yeni imajıyla sosyal medyaya damga vuran ve estetik iddiları gündeme gelen İbrahim Tatlıses, şimdi de sevgilisi Gülçin Karakaya ile magazin gündemine girdi. Kendisinden 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya ile Bodrum'a giden İbrahim Tatlıses'in aşk dolu fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Gündeme gelen bu haber sonrası Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında? gibi soruların yanıtı merak edildi. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 09:30
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 09:30
İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'dan yeni fotoğraf

Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show ile yıllar sonra tekrar televizyona dönen İbrahim Tatlıses, adından söz ettirmeye her zamanki gibi devam ediyor. 

Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yer alan usta sanatçı, yeni aşkıyla arabada bir poz verdi.

İbrahim Tatlıses'le aşk yaşadığı iddia edilen Gülçin Karakaya, ünlü sanatçıyla Bodrum'a giderken çektiği selfieyi sosyal medya hesabında paylaştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram'ının hikaye bölümüne yükleyen Karakaya, "Biz yine yollarda" yazarak kalp emojisiyle Tatlıses'i etiketledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

68 yaşında 7 çocuk ve 9 toruna sahibi olan İbrahim Tatlıses, gönlünü kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya'ya kaptırdı.