İbrahim Selim'in programına konuk olan İrem Sak'tan estetik itirafı

Oyuncu İrem Sak, YouTube'da epey popüler olan ve sunuculuğunu İbrahim Selim'in üstlendiği 'Bu Gece' programına katıldı. İrem Sak, koronavirüs nedeniyle herkesin kendini eve kapadığı bu dönemde, tedbiri elden bırakmadı ve programa online bir program üzerinden katıldı. Sak, buradaki samimi açıklamalarıyla da gündeme damga vurmayı başardı. 

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 10:16
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 10:16
İbrahim Selim'in programına konuk olan İrem Sak'tan estetik itirafı

İrem Sak, İbrahim Selim’in korona günlerinde eve taşıdığı ‘Bu Gece’ adlı YouTube programına konuk oldu. Online bağlantı ile gerçekleşen sohbette 34 yaşındaki İrem Sak yüzüne dolgu yaptırdığını ama 6 ayda bir yenilenmesi gereken dolgularının karantina döneminde eridiğini ve çok üzüldüğünü söyledi.

3 kez burun ameliyatı 

Estetiğe karşı olmadığını belirten oyuncu “Kaşlarımı alıyorum, burun ameliyatı geçirdim, hem de tam 3 kere. İlkinde doktorum sakın birkaç ay elleme demişken 15’inci günde abimle çarpıştık. Kafalar birbirine girince toparlamak için 2 kere daha ameliyat oldum. Burnumdaki sıkıntı sesimi etkiliyordu. Dişime de çok tel taktırdım” dedi.

‘Eski aşklarım mefta oldu’ 

İrem Sak, “Sarhoşken mesaj atacağım kimse yok. Eski sevgililerimin hepsi mefta oldu benim için. Giden gitmiştir biten bitmiştir.” dedi.