İbrahim Kutluay’dan “Gel Konuşalım”a özel açıklamalar!

TV8’de yayınlanan “Gel Konuşalım” programına telefonla bağlanan İbrahim Kutluay, hakkında çıkan 'nafaka ödemediği' iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2019 10:34
Değiştirme Tarihi: 09.05.2019 10:34
İbrahim Kutluay’dan “Gel Konuşalım”a özel açıklamalar!

İbrahim Kutluay, boşanma davası itibariyle çocuklarına ve eşine tedbir nafakası ödediğini, anlaşmalı boşanma sonrası ise bu ödemeye devam ettiğini söyleyerek çocuklarının okul taksitleri de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti.

Çocuklarına olan hassasiyetini dile getiren Kutluay, daima çocuklarıyla birlikte olduğunu ve onları bir gün bile mağdur etmediğini söylerken, Demet Şener’in açıklamalarının doğruyu yansıtmadığını dile getirdi. Kutluay, çocukları doğduğu günden itibaren onların sigortasını ödemeye başladığını ve çocuklarının sigortasının iptal olmadığını açıkladı.

Ayrıca, İbrahim Kutluay anlaşmalı boşanma sonrası Demet Şener’e nakit olarak 3 milyon TL ödediğini, çocuklarının tüm masraflarını da yine kendisinin karşıladığını ve nafaka ödemelerini günü gününe yaptığını açıkladı. Kimseyle polemiğe girmek istemediğini söyleyen Kutluay, çocukları üzerinden mağduriyet yaratılmaya çalışıldığı için açıklama yapma gereği duyduğunu belirtti.