İbrahim Kutluay'ın ünlü YouTuber'la aşk yaşadığı iddia edildi

Edwina Sponza ile ilişkisini sonlandıran eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. İddiaya göre Kutluay, gönlünü kendisinden 10 yaş küçük YouTuber'a kaptırdı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 12:00
Değiştirme Tarihi: 03.06.2021 12:00
İbrahim Kutluay'ın ünlü YouTuber'la aşk yaşadığı iddia edildi

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın, uğruna Demet Şener'den boşandığı Edwina Sponza ile beş yıllık büyük aşkı kesin olarak sona erdi.

Geçtiğimiz günlerde, "Birçok kez ayrılıp barıştık ama artık bir daha barışacağımızı sanmıyorum" diyen İbrahim Kutluay, bir kez daha Sponza'ya geri dönmeyeceğini dile getirmişti.

Son dönemde bir dargın bir barışık olan İbrahim Kutluay ile Edwina Sponza'nın ayrılıklarının bu defa kesin olmasının sebebinin ise İbrahim Kutluay'ın yeni bir aşka yelken açması olduğu iddia ediliyor.

İbrahim Kutluay, iddiaya göre gönlünü ünlü YouTuber'a kaptırdı. İbrahim Kutluay'dan yılın aşk basketi olarak yorumlanan sürpriz ilişki ise gündem oldu. Kutluay'ın yeni sevgilisinin ünlü YouTuber ve aşçı İdil Yazar olduğu ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre; İbrahim Kutluay'ın gönlünün yeni sultanı da tanıdık bir isim: Ünlü Youtuber ve aşçı İdil Yazar. 2017'de Tolga Tatari'den boşandıktan sonra adını aşk dedikodularından uzak tutan İdil Yazar ile İbrahim Kutulay'ın aşkı daha çok taze.

Haber ile ilgili metin girin!.(Sabah)