İbrahim Kutluay'ın eski eşi Demet Şener'e ev verdiği iddia edildi

Önceki gün Bebek'te kızı İrem'le görüntülenen Demet Şener'e, eski eşinin kendisine ev verip verilmediği soruldu. Bakın Şener, soruya ne yanıt verdi... 

Yayınlanma Tarihi: 11.02.2021 09:25
Değiştirme Tarihi: 11.02.2021 09:25
İbrahim Kutluay'ın eski eşi Demet Şener'e ev verdiği iddia edildi

Eski eşler Demet Şener ile İbrahim Kutluay, aynı gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Banka çıkışı görüntülenen İbrahim Kutluay'a Edvina Sponza'nın, Şener'e ait eve geçmek istemesinin ardından bittiği iddiaları soruldu. Yanıt vermek istemeyen Kutluay, “Telefon görüşmem var, başka zaman konuşuruz” açıklamasını yaptı. 

ESKİ ARACI BIRAKTI 

Öte yandan Demet Şener de kızı İrem’le Bebek'teydi. Cenk Küpeli ile boşandıktan sonra eski eşine ait milyon dolarlık aracı kullanmaya devam eden Şener, bu kez Audi A3 marka kiralık bir araçla objektife takıldı. Şener, “Artık o aracı kullanmıyorum. Şirket aracım var” dedi.

Boşanmanın ardından hayatında değişiklik olmadığını da ifade eden Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın kendisine yaşaması için bir ev verdiği dedikodularını yalanladı: “Böyle bir teklifte bulunmadı.” Şener, İbrahim Kutluay’ın Edvina Sponza’dan ayrılmasının hatırlatılması üzerine ise “Kusura bakmayın ama ben o kişi hakkında konuşmak istemiyorum” açıklamasını yaptı.