İbrahim Erkal'ın son durumu açıklandı! "Hayati tehlikesi..."

İbrahim Erkal'ın son durumu açıklandı! 'Hayati tehlikesi...'
Yayınlanma Tarihi: 14.04.2017 11:48 | Değiştirme Tarihi: 14.04.2017 11:51

İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise " Durumunda maalesef bir iyileşme yok" dedi.

Erkal'ın tedavisinin sürdüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Beyin kanaması ön tanısı ile  salı gününden bu yana  tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan İbrahim Erkal'ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin devam ettiği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir" denildi.

 

 

 

Eşi de fenalaştı

 

Öte yandan 10 gün önce üçüncü çocuğuna baba olan İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Akgün de bir an olsun yoğun bakımın kapısından ayrılmıyor. Sabah'ın haberine göre dün fenalaşarak baygınlık geçiren Filiz Akgün başka bir odada tedavi altına alındı. Akgün, verilen serumun ardından toparlanınca yeni doğan bebeğinin yanına gitti.

 

 

Bakan Akdağ: Durumu ciddi

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi: Maalesef insanları mutlu edebilecek haber bu hususta ben de veremiyorum. Hastane gerekli açıklamaları yaptı. İbrahim Bey'de ciddi bir beyin kanaması ve çarpmadan mütevellit ilave bir başka çeşit kanama meydana gelmişti. Durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Bulunduğu hastanede yoğun bakımda yatıyor ama yattığına kıyasla bir iyileşme durumu maalesef yok."