Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İbrahim Erkal hayatını kaybetti!

İbrahim Erkal hayatını kaybetti!

Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen şarkıcı İbrahim Erkal, hayatını kaybetti.

12.05.2017 00:00

Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen şarkıcı İbrahim Erkal, hayatını kaybetti. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beyin ölümü gerçekleşen Erkal'ın saat 22.10'da kalbinin de durduğunu belirterek, vefat ettiğini söyledi.

AA'nın haberine göre, Sağlam, "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal bugün saat 22.10'da kalbinin de durması sonucu vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır dileriz." dedi. Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen İbrahim Erkal'ın, tıbbi destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları sürdürülüyordu.

Beyin kanaması geçiren ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın 2 gün önce beyin ölümünün gerçekleştiği açıklanmıştı. Aile fişin çekilmesini istemediği için tıbbi destek devam ediyordu.

Yorumlar | 2
üye profil
Ali gul 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun cok duzgun bir sanatciydi boyle insanlar cok gelmiyo sanat dunyasina parayi gorunce dapitiyo bazilari ama o cok duzgun bir insandi Allah yakinlarina sabirlar versin
abc 2 yıl önce
Çox üzüldüm Allah rahmet eylesin