İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu! İbo Show yeni bölüm konukları kim? İbo Show 30 Ocak konukları

İbo Show 30 Ocak yeni bölüm konuklarının kim olduğu merak ediliyordu. 11. bölümüyle Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. Her hafta yeni sürprizlerle ekrana gelen İbo Show, yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte, İbo Show 30 Ocak cumartesi konukları ortaya çıktı. Peki İbo Show konukları kim? İbo Show'da 30 Ocak 2021 sürprizi ne? İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 10:26
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 10:26
İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu! İbo Show yeni bölüm konukları kim? İbo Show 30 Ocak konukları

Uğradığı silahlı saldırı sonrası uzun süre ekranlardan uzan kalan İbrahim Tatlıses, fenomen programı İbo Show ile 9 yıl sonra Star TV ekranlarında yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Her hafta pek çok ünlü konuğun katıldığı İbo Show'un yeni bölüm konukları da belli oldu. İbo Show 11. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte İbo Show konukları kim? sorusu da yanıt buldu. İşte İbo Show 30 Ocak konukları...

Haber ile ilgili metin girin!.

İbo Show 30 Ocak konukları arasında Muazzez Ersoy, Ali Sunal, Bülent Serttaş ve Doğa Rutkay var. Öte yandan İbo Show'un eski bölümlerinde her hafta çıkıp oryantal show yapan Didem de İbo Show'da olacak. Oryantal Didem İbo Show'daki dansıyla programa apayrı bir renk katacak.

Haber ile ilgili metin girin!. 

Ünlü oryantal Didem Kınalı, İbo Show'un 9 yıl önce yayınlanan bölümlerine her hafta konuk olmuş ve danslarıyla beğeni toplamıştı.

İbo Show yeni bölümde Muazzez Ersoy güçlü sesiyle dikkat çekerken, Bülent Serttaş de Tatlıses'le birlikte seslendireceği şarkılarla eğlenceli anlar yaşatacak.