I Am Paul Walker vizyona giriyor!

I Am Paul Walker vizyona giriyor!
Yayınlanma Tarihi: 21.07.2018 22:26 | Değiştirme Tarihi: 21.07.2018 22:26

Hızlı ve Öfkeli serisinini sevilen oyuncusu Paul Walker’ın hayatı belgesel oluyor. Merakla beklenen I Am Paul Walker belgeselinin vizyona giriş tarihide belli oldu.

Hızlı ve Öfkeli serisinin en sevilen oyuncularından birisi olan Paul Walker’ın yaşamı ve trajik ölümünü konu alan belgeselin gösterim tarihi ise CNN’e göre 9 Ağustos olarak belirlendi.

Hızlı ve Öfkeli serisinde araba, hız ve yarış tutkusuyla yanıp tutuşan Brian O’Conner karakterine hayat veren Paul Walker, 2013 yılında, henüz daha 40 yaşındayken, geçirdiği bir Porsche Carrera GT ile geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybetmişti.

Uzun bir süre gerçek olduğuna inanılmayan bu olaydan sonra, kendisinin hala yaşıyor olabileceğine dair teoriler üretilmişti. O sırada çekimleri devam eden Furious 7 filminde ise özel bir teknikle Paul Walker’a yer verildi.

Network Entertainment ve Paramount Network tarafından yapılan belgeselde oyuncunun yakın arkadaşlarıyla yapılan röportajların yanı sıra bu zamana kadar katılım gösterdiği veya düzenlediği yardım çalışmalarına da yer verilecek. Belgeselde ayrıca Walker’ın ailesiyle olan görüntüleri de yer alacak.