Hüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgiler

Hüseyin Rutkay Işık kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Hüseyin Rutkay Işık oldu. Performansıyla 2 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Hüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 22:48
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 22:48
Hüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Hüseyin Rutkay Işık, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Hüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE HÜSEYİN RUTKAY IŞIK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hüseyin Rutkay Işık, 30 yaşında. Yarışmaya Frankfurt’tan katılan yarışmacı, evli ve bir erkek çocuğu var. Şu an sigortacılık yapıyor. Müzik yirmi senedir hayatında imiş. Kulağına hoş gelen her şeyi dinlemeyi sevdiğini söyledi. Müzik eğitimi olmadığını belirten Hüseyin Rutkay Işık, düğünlerde, özellikle akrabaların düğünlerinde sahne alıyormuş.

HÜSEYİN RUTKAY IŞIK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Hüseyin Rutkay Işık, “SEHER YELİ NAZLI YARE” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz ve Ebru Gündeş’i döndürdü. Hüseyin Rutkay Işık, yoluna Murat Boz’un takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin