Hümeyra'nın hayatını kaybeden oğlu Sadık Bigat toprağa verildi

47 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncu ve şarkıcı Hümeyra'nın oğlu Sadık Bigat, bugün toprağa verildi. Sanatçı Hümeyra, oğlunun cenaze törenin büyük acı yaşarken, ayakta durmakta zorluk çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 12.08.2020 18:26
Değiştirme Tarihi: 12.08.2020 18:33

Sanatçı Hümeyra'nın acı günü... Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hümeyra'nın Mithat Bigat ile yaptığı evlilikten olan oğlu Sadık Bigat, 47 yaşında dün evinde ölü bulundu. Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtilen Sadık Bigat, bugün Zincirlikuyu Camii'nde kılınan ikindi namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Cenazeye gelen kişilerin taziyelerini kabul eden Hümeyra'nın ise ayakta durmakta güçlük çektiği gözlemlendi. 

Cenazeye, Tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan ile Nilgün Belgün'ün yanı sıra Halit Ergenç, Engin Öztürk, Özge Özpirinççi, Berrak Tüzünataç, Meriç Aral ve sanat camiasından çok sayıda kişi katıldı ve Hümeyra'yı bu acı gününde yalnız bırakmadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Cenaze törenine gelen isimlerden Ahmet Mümtaz Taylan ve Nilgün Belgün, duydukları üzüntüyü DHA kameralarında dile getirdi. Belgün, "Bir anne evladını kaybetti. Bundan daha acı ne olabilir? Ne konuşabilirim? Sözün bittiği yer. Çok üzgünüm" şeklinde konuştu.  Ahmet Mümtaz Taylan ise, "Allah Anneciğine, sevenlerine sabır versin. Çok zor. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın. Başka söyleyecek bir şey yok" dedi.