Hülya Avşar yıllar sonra itiraf etti!

Hülya Avşar yıllar sonra itiraf etti!

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, 5 yıllık yalnızlığının nedenini ilk kez açıkladı.

BeStyle Dergisi'ne röportaj veren Hülya Avşar, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

"Epey bir zamandır hayatımda kimse yok. Kendime verdiğim bir söz vardı. Bunu ilk kez söylüyorum! Zehra bana 'Anne artık kendine erkek arkadaş bul' diyecek noktaya gelene kadar onu sarsmak istemedim. Kendimi işime ve Zehra'ya adadım. Onun üniversiteye hazırlık dönemini sağlıklı geçirmesini istedim. Artık 18'inde, umrunda olacağını sanmıyorum."

"Kalbimin heyecanla birine çarptığı, kimseye söyleyemediğim, 'Sakın yaşama Hülya' deyip kendimi tuttuğum durumlar oldu. Pişman değilim. Sıkıntılı aşk yaşayacağıma mutlu ve uzun bir ilişki istiyorum. Kendimi şu an bir aşk yaşamaya hazır hissediyorum." 

"Nefsime hakim olmayı bilirim. Nasıl olsa bir gün yeniden aşık olacağım. Zehra annesinin yanında başka bir erkeğin olmasını istemezdi. Beni hep bu duygu tuttu." 

"İlişkide kafa yapısı önemli. Benim için her şey beyinde bitiyor. Seks, evlilik, dostluk... Bunları ayrı düşünmek ilkellik. Aşık olup, arada bir kopmak iyidir. Kimsenin kimseye sahip olamayacağı, değişik bir şey yaşamak istiyorum."

4 YIL SÜRDÜ
Hülya Avşar 4 yıl aşk yaşadığı Sadettin Saran'dan 2011'de ayrılmıştı. 2012'de sosyetik iş adamı Mehmet Dereli ile yakınlaştı, ama flört etmediler. Avşar "Anlaşamadık, başlamadan bitti. Böylesi iyi oldu" dedi. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 10:53:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin