Hülya Avşar'ın 'Selfi' yorumu sosyal medyanın gündeminde: Bunun açık nesi var?

Yıllar sonra Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi oyuncularla birlikte 'Yaşı 19' dizi projesi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Hülya Avşar, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Ünlü sanatçı, bir kafenin önünde kahve içerek ayaküstü toplantı yaptı. Dijital platformlar sayesinde Z kuşağının kendilerini tanımaya başladığını belirten Hülya Avşar, "Dijital, bizi yeni kuşağa tanıtıyor o çok önemli. Ben bayağı yatay geçiş yaptım bu işe" dedi ve otobiyografik filmi 'Selfi'ye gelen 'açık' eleştirilerine de yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 11:32
Değiştirme Tarihi: 09.01.2021 11:32
Hülya Avşar'ın 'Selfi' yorumu sosyal medyanın gündeminde: Bunun açık nesi var?

Avşar, "Dijital platformlar bence çok iyi oldu. Sinema filmleri ve diziler, aynı tip hikayelerle gidiyordu. Şimdi bütün oyuncular kendilerine iş buldular, eskiden iş bulmak zordu. Beni dijitalin bu kısmı çok sevindiriyor. Özellikle bizim dönemin insanları eskisinden çok daha iyi değerlendiriliyor" şeklinde konuştu.

"AÇIK OLACAK NESİ VAR?"

Sinema salonlarında iki bin 487 kişi tarafından izlenen otobiyografik filmi 'Selfi'nin bazı TV kanallarınca 'Açık görüntüler var' şeklinde değerlendirildiğini söyleyen 57 yaşındaki oyuncu, bu duruma tepki gösterdi ve "Dijitalde anlatmak istedikleri her şeyi anlatabiliyorlar ama edilen küfürlerden bahsetmiyorum. Açıklıkla her şeyi anlatabiliyorlar, kelimeleri seçerek kullanmıyorlar. Mesela benim çektiğim otobiyografi filmi bazı kanallarda güya açık bulunuyor, bu nasıl bir şey? Otobiyografi bu, açık olacak nesi var? Dijitalden çok memnunum. Z ve Y kuşağı bereketiyle geldi." dedi.