Hülya Avşar'dan İbrahim Tatlıses'i ağlatan telefon! Harbiye Konseri sonrası...

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in önceki gün yayınlanan ve neredeyse tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Harbiye Açık hava Konseri sonrası Hülya Avşar, Tatlıses'e telefon açtı ve sahnelere geri dönmesi yönünde bir konuşma yaptı. Konuşma sonrası gözyaşları sel olup aktı.

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 12:07
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 12:07
Hülya Avşar'dan İbrahim Tatlıses'i ağlatan telefon! Harbiye Konseri sonrası...

Geçtiğimiz hafta İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra yayınlanan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeki konseri sosyal medyanın gündemindeydi ve birçok insanı da ekran başına kilitlemişti. 

Bu konser birçok sanatçı tarafından da kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşılırken, sanatçı dostlarının yaptığı bu paylaşımlar İmparator'u duygulandırdı. En yakın arkadaşlarından olan ve her zaman onun yerinin ayrı olduğunu söyleyen Hülya Avşar, usta ismi telefonla arayarak duygularını aktardı.

İbrahim Tatlıses'e 'Artık sahnelere dön, seni çok özledik' diyen Avşar'ın bu sözleri sonrası telefonda duygusal anlar yaşandı. Duygusal anların yaşadığı konuşmada gözyaşları sel oldu. Arkadaşlıklar 40 yıl öncesine dayanan İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar sayısız filmde birlikte rol aldı.


İlişkileri yılan hikayesine dönen ikiliden Tatlıses, Hülya Avşar için bir de şarkı yazdı... İki usta isim Yeşilçam'ın unutulmaz çiftleri arasına isimlerini yazdırdı.