Hugo ile hayatımıza girmişti! Tolga Abi yıllar sonra geri döndü...

Hugo adlı karakterle bir neslin adeta efsanesi olan Tolga Gariboğlu yıllar sonra tekrardan Youtube ile geri döndü. eki, Tolga Gariboğlu uzun süredir neredeydi? Tolga Gariboğlu YouTube kanalında neler yapacak?

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 13:52
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 15:35

90’larda çocuksanız muhakkak Hugo’ya denk gelmişsinizdir. Kötü kalpli, taş gibi Cadı Sila’nın elinden ailesini kurtarmak için bizlerden yardım isteyen Hugo’yu tuşlu telefonumuzla (o dönem çevirmeli telefon diye bir şey vardı, bazıları o telefonla arıyordu programı, haliyle oynayamadan çıkıyorlardı programdan) sağa sola yukarı aşağı yaparak ailesine ulaştırıp, onları kurtarmaya çalışıyorduk.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sunuculuğunu yaptı

Hugolina, Rit, Rot ve Rut’u Cadı Sila’dan kurtarmaya çalışırken başımıza çeşitli işler geliyordu. Programın sunucusu ise Tolga Gariboğlu’ydu. Sürekli gülen yüzü ve kaybetsek de bizi teselli ediyordu. İtiraf ediyorum bazen sırf Tolga Abi’nin muhabbetini dinlemek için açıyordum programı. Bir de acaba bugün yarışabilir miyim diye.

Haber ile ilgili metin girin!.

Üye kartı vardı

Herkes oynayamıyordu ama Hugo’yu. Öncelikle üye olmanız gerekiyordu. Fan Kulüp Hugo üyesi olmak içinse Hugo’nun satılan dergisini alıp içindeki formu doldurup göndermek gerekiyordu. Ben de göndermiş ve üye olmuştum. Programda üye numaranız çıkarsa sizi arıyorlardı, yarışmaya hak kazanıyordunuz. Daha sonra bu uygulama sona erdi, telefon açanlar arasından seçiliyordu yarışmacılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hugo ile kalmadı

Tolga Abi kurduğu Konsensus yapım sayesinde sadece Hugo’yu bizlerle buluşturmadı, başka interaktif oyunlarla da buluştuk. Matrak Futbol, Spoty, Tropik Ada gibi programları bizlere sundu. Hepsi de birbirinden eğlenceliydi. Bir Tolga Abi’nin çocuk psikolojisinden iyi anlaması izlenir kılıyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yıllardır nerelerdeydi?

2008’de televizyonu bırakan Tolga Abi uzun süredir göz önünde değildi. Daha çok iş dünyasına ve işlerine kendini adayan başarılı isim son olarak bir YouTube kanalı açtı. Sosyal medyanın gücüne kayıtsız kalamadı.