How I Met Your Mother'ın anlatıcısı Bob Saget otel odasında ölü bulundu

Bir dönemin fenomen dizisi Bizim Aile'de başrol oyuncusu olan ve pek çok yapımda yer alan ABD'li ünlü oyuncu Bob Saget, otel odasında ölü bulundu. Bob Saget, 65 yaşındaydı. 

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2022 09:52
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 09:52
How I Met Your Mother'ın anlatıcısı Bob Saget otel odasında ölü bulundu

Ülkemizde de ilgiliyle takip edilen ve bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Full House (Bizim Ev) dizisinde Danny Tanner karakterine hayat veren ABD'li oyuncu 65 yaşında hayatını kaybetti.

How I Met Your Mother dizisinde Ted Mosby karakterinin anlatıcı sesi olarak da bilinen Bob Saget, Orlanda'daki Ritz-Carlton Oteli'ndeki odasında ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken Saget’in henüz neden öldüğüne dair bir açıklama yapılmadı.

ABD’de 80’lerde yayınlanan ve Türkiye’de de 90’lara damga vuran Bizim Aile ismiyle yayınlanan dizinin yıldızının otel odasında bilinci kapalı bir şekilde bulunduğu kaydedildi. Orange County Şerifliği, Saget’in ölümünü doğruladı. İlk belirlemelere göre Saget’in ölümünün şüpheli ya da uyuşturucu sebepli olmadığı da kaydedildi.

Cumartesi gecesi Jacksonville’de stand-up gösterisi yapan Saget bir süredir turnedeydi. Ölüm haberinin ardından birçok ünlü isim Saget’i sosyal medyada andı.

Jon Stewart, “En iyi ve en komikti” yorumunu yaparken komedyen Kathy Grffin, “Ondan daha iyi ve daha keskin zekası olan birini bulamazsınız. Şok oldum ve yıkıldım” dedi.

Ünlü oyuncu Whoopi Goldberg de, “Kocaman bir kalbi vardı” dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin