Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gizem Karaca'dan samimi itiraf

Gizem Karaca'dan samimi itiraf

'Aşkta cesurum, hoşlanıyorsam gidip söylerim'

19.04.2015 03:10

Güzel Köylü dizisinde Gül karakterine hayat veren  Gizem Karaca şöyle diyor: "Fazlasıyla cesurum. Aşk cesaret gerektirir evet ama bu konuda kadın erkek eşittir diye düşünüyorum. Eğer çok hoşlanıyorsam içimde tutmam, gidip söylerim." 

Güzel Köylü olmak hoşunuza gitti sanırım; dizi daha bayağı devam edecek gibi görünüyor. Siz bu diziden önce bir köyde yaşamış mıydınız? 

 Güzel Köylü'ye bu kadar ilgi olunca Güzel Köylü olmak hoşuma gidiyor tabii.  Son sürat devam ediyoruz, nazar değmesin. Yeni dizilerin harcandığı bir zamanda her hafta  birinci gelmek bizi daha da memnum ediyor. Bu başarı hepimizin, ekip ruhu içimizde var. Temmuzun son haftasına kadar yayındayız. Daha önce köy yaşantım olmamıştı. Tecrübe ediniyorum. Köyde olmaktan da çok mutluyum.

Şimdi dizi için Muğla’nın bir köyünde yaşıyorsunuz ama sonrasında da bir köyde yaşamak ister miydiniz? Yoksa şehir hayatından vazgeçemem mi diyorsunuz?

 Burası çok rahat, çok memnunum burada olmaktan. İstanbul'u çok özledim diyemem ama vazgeçeceğimi de sanmıyorum. Şu an için köye kesin dönüş yapamam ama ileride neden olmasın, düşünmüyor değilim. Mutlaka bir köy evim olsun istiyorum ama...  

Köyde yaşamanın avantaj ve dezavantajları neler sizce?

 Trafik yok, koşuşturma yok, günü iyi değerlendirebiliyosunuz. Daha sağlıklı yaşadığımı düşünüyorum. Bol temiz hava, ormanda yürüyüş yapıyorum. Gerçek anlamda yaşadığımı düşünüyorum; daha ne isteyebilirim ki... Beni zorlayacak bir şey yok. Şimdilik tek olumsuz yanı ailemden uzak olmam, ki onlar da beni yalnız bırakmıyorlar zaten.

Şimdiden bile düşünmeye başladım burayı bırakıp tekrar o kalabalığa nasıl karışacağım diye. Burada yapacak o kadar çok şey var ki her gün bir şey keşfediyorum, bu da çok hoşuma gidiyor tabii. Pazarıma bile kendim gidiyorum.

Güzelliğin daha çok avantajlarını mı yoksa dezavantajlarını mı yaşıyorsunuz?

 Güzellek göreceli bir kavram ama daha çok avantajlarını görüyorum diyeyim. 

Yorumlar | 0
üye profil