Hilal Özdemir, zorlu günlerini anlatarak duygulandırdı!

Şarkıcı Hilal Özdemir, bugün katıldığı canlı yayında eski eşi Hazım Körmükçü yüzünden yaşadıklarını anlattı. Özdemir, "Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün 'neden her gün makarna bulgur yiyoruz' diye sormadı" açıklamasıyla duygulandırdı. 

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2020 13:09
Değiştirme Tarihi: 23.09.2020 13:09
Hilal Özdemir, zorlu günlerini anlatarak duygulandırdı!

Geçtiğimiz aylarda eski eşi Hazım Körmükçü'nün nafakasını ödemediğini ve ekonomik olarak zor günler geçirdiğini anlatan Hilal Özdemir, bugün bir televizyon programına konuk oldu. Pandemi süresince Kızılay'dan yardım aldığını belirten Özdemir, "Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün 'neden her gün makarna bulgur yiyoruz' diye sormadı. Ama benim çocuklarım bunu yaşarken karşı tarafın bolluk içinde yaşaması çocuklarımı rahatsız ediyor" açıklamasını yaptı. 

SANATÇILARDAN DESTEK 

Birçok sanatçının da kendisine destek olduğunu vurgulayan Özdemir, "Murat Boz, Haluk Levent gibi bir çok isim benim çocuğuma babasının yapmadığın yaptı. Allah onlardan razı olsun" dedi. Yaşananların ardından bir çok isim telefon açıp ararken eşinin ailesinden kimsenin kendisini aramadığını dile getirdi.Hilal Özdemir'in anlattıkları karşısında Demet Akalın'da gözyaşlarını tutamadı.

Haber ile ilgili metin girin!.