Hilal Özdemir'den itiraf: Hazım Körmükçü iki kez intihara kalkıştı!

Geçtiğimiz aylarda, eski eşi Hazım Körmükçü'nün nafakasını ödemediğini ve zor günler geçirdiğini anlatan Hilal Özdemir, bu kez de Körmükçü'nün iki kez intihara kalkıştığını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 13:15
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 13:15
Hilal Özdemir'den itiraf: Hazım Körmükçü iki kez intihara kalkıştı!

Hilal Özdemir, katıldığı bir televizyon programında, hem yaşadığı maddi sıkıntıları hem de eski eşi Hazım Körmükçü'yü anlattı. Zor günlerinden eski eşini sorumlu tutan Özdemir, “Çocuklarını görmüyor ve nafakasını ödemiyor” dedi.

"ŞİDDET GÖRDÜM"

“Hazım Körmükçü'nün sizden ayrılmamak için intihara teşebbüs ettiği doğru mu?” sorusuna ise Özdemir şu yanıtı verdi: “Maalesef öyle bir süreç oldu. İki kere teşebbüs etti. Eski eşimden şiddet de gördüm. Ama ifşa etmedim. Utanarak bunu saklamak çok yanlıştı.” 

GÖZYAŞLARINA BOĞULMUŞTU 

Hilal Özdemir, geçtiğimiz aylarda yaşadığı sıkıntıyı şu sözlerle anlatmıştı: "Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. "Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok."

YARDIM ELİNİ UZATTI 

Bu açıklamanın ardından Haluk Levent devreye girmiş ve meslektaşına yardım eli uzatmıştı. Levent, "Ve sanatçı dostumuzun toplam 25 bin TL'lik ihtiyaçlarının tamamını Burak-Banu çifti karşıladı. “Herkes sıkıntıya düşebilir. Bizler Hilal Özdemir’i çok seviyoruz. Şu günler zor günler dayanışma lazım” dediler. Burak-Banu! Siz ne kadar güzelsiniz böyle ya!" demişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.