Hilal Altınbilek'ten ihanet iddialarına flaş tepki! İlk kez görüntülendi

Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığındaki ihanet iddialarına adı karışan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek, ihanet iddialarının ardından ilk kez görüntülendi.

Yayınlanma Tarihi: 08.08.2019 12:11
Değiştirme Tarihi: 08.08.2019 12:11
Hilal Altınbilek'ten ihanet iddialarına flaş tepki! İlk kez görüntülendi

Vatanım Sensin dizi setinde tanışarak arkadaşlıklarını aşka taşıyan Miray Daner ve Kubilay Aka'nın herkesi imrendiren aşkları ihanet iddiaları ile sarsılmış ve ünlü çift, ayrılıklarını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Ayrılığın ardından Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek'in beraber olduğu iddiaları ise ortalığı karıştırmıştı.

Miray Daner ile ayrılığının ardından sadece birkaç saat geçmesinin ardından ortaya çıkan bu fotoğrafta ise Kubilay Aka'nın sarmaş dolaş oturduğu kişinin Bir Zamanlar Çukurova'nın güzel yıldızı Hilal Altınbilek'in olduğu iddia edilmişti.

Bu iddaların ardından güzel oyuncu Hilal Altınbilek, ilk defa görüntülendi. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Altınbilek, gündemdeki ihanet iddialarıyla ilgili suskunluğunu korurken Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimlerinin Ağustos ayı sonuna doğru başlayacağını belirtti.

Adı Kubilay Aka ve Miray Daner'in ilişkisinin bitmesine neden olan ihanet iddialarına karışan Hilal Altınbilek, basın mensuplarının Kubilay Aka sorularına cevap vermeyi tercih etmedi.

Öte yandan, Kubilay Aka'nın Miray Daner ile ayrılığını açıkladığı mesajı olay olmuş, uzun süre sosyal medyada konuşulmuştu. Aka, mesajında şu cümlelere yer vermişti: ''Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da... Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi.
İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz.''