Hercai'nin başrolü Akın Akınözü Sandra Pestemalciyan ile evleniyor mu?

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile evleniyor mu? Magazin gündemini haraketlendiren gelişmeyle ilgili ayrıntılar birçok kişinin merak ettiği konuların başında geliyor. Aşklarını doludizgin yaşayan çift, yılbaşı tatilini Paris'te geçirmiş, ve Akın Akınözü'nün de sevgilisi Sandra Pestemalciyan'a burada evlilik teklif ettiği öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2020 11:20
Değiştirme Tarihi: 11.01.2020 11:20
Hercai'nin başrolü Akın Akınözü Sandra Pestemalciyan ile evleniyor mu?

Hercai dizisinin başrol oyuncusu olan Akın Akınözü uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile evleneceği iddia edildi. Oyuncunun Fransa'da evlilik teklifi ettiği öne sürüldü. Akın Akınözü'nün 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile evleneceği öne sürüldü. İddialara göre çift Temmuz ayında dünyaevine girecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AKIN AKINÖZÜ EVLENİYOR MU?

Akşam'ın haberine göre; En son uçak içinde birlikte görüntülenen, Akın Akınözün ve sevgilisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü çiftin Temmuz ayında evleneceği ileri sürüldü. Yakışıklı oyuncudan ise henüz net bir açıklama gelmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SANDRA PESTEMALCIYAN KİMDİR?

Sandra Pestemalciyan, 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011 yılında Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitiren Sandra Pestemalciyan, 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. New York State University ‘de Ekonomi eğitimi almıştır.

2018 yılında çalışma hayatına atılan güzel isim PINKO adlı şirket bünyesinde Marka Yöneticisi olarak çalışmıştır. Ardından 2018 yılının Ağustos ayında Tohum Design isimli şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma hayatını sürdürmüştür.