Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Her kadının dolabında olması gereken ayakkabılar

Her kadının dolabında olması gereken ayakkabılar

Kıyafetleri tamamlamada en büyük yardımcı ayakkabı modellerinden bazıları gardıropların olmazsa olmazı parçalar arasında yer alıyor.

18.08.2016 10:06

Kadınların en büyük tutkularından biri şüphesiz ayakkabılardır. Her model ve renkte ayakkabı kadınlar için adeta bir arzu nesnesidir. Ama bazı ayakkabı modelleri vardır ki dolaplarda kurtarıcı görevi görür ve her kıyafetle rahatça kombinlenebilir. İşte her kadının dolabında olması gereken ayakkabı modelleri:

 

1.SİYAH STİLETTO
Küçük siyah elbise bir kadın için ne anlam ifade ediyorsa şık bir çift siyah stiletto da aynı anlamı ifade eder. Her zaman her kıyafetin altına rahatça kombinlenen siyah stilettolar bir anda kadınsı ve şık bir görüntü yakalamaya yardımcı olur. Özellikle son dakika davetleri ve buluşmalarda adeta kurtarıcı görevi gören bu ayakkabılar her kadının dolabında olması gereken ayakkabı modelleri arasında ilk sırada yer alıyor.

 

2. BOOTİE

Son zamanların trend ayakkabı modellerinden bootieler gerek pantolon gerekse etek ve uzun elbiselerle oldukça rahat bir şekilde kombinlenmesi açısından kadınların bir diğer kurtarıcı modelleri arasında yer alıyor. Nubuk, süet veya deri bootieler toka detaylarıyla giyene hem cool hem de bohem bir hava katmanın yanında gündelik hayatta ayakkabı kombinleme işini de oldukça kolaylaştırıyor.

 

3. BABET

Bahar ve yaz aylarında rahatlığından ve çekiciliğinden ödün vermek istemeyen kadınların tercihi babetler yorucu günlerde tercih edilen ayakkabı modellerinin başında geliyor. Şık detaylı ve sivri burunlu babetler etek ve elbiselerle kombinlendiğinde oldukça narin ve kadınsı bir hava yaratmanın en kestirme yollarının başında geliyor.

 

4. NUDE STİLETTO

Son yılların en trend ayakkabı seçimlerinden birisi de kuşkusuz nude tonlarda olan stilettolar. Her renkte kıyafete uygun olması, kombin kolaylığı ve rengi dolayısıyla bacak boyunu uzun göstermesi gibi avantajları nude ayakkabıları kadınların baş tacı yapıyor. Stil sahibi bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan nude ayakkabılara her kadının dolabında yer vermesi şart.

 

5. BEYAZ SNEAKER

Haftasonu gezmelerinde ve günlük hayatta casual giyimin en temel tamamlayıcısı olan beyaz sneakerler son zamanların en gözde ayakkabı modellerinden. Jean ve kumaş pantolonlarla rahatça kullanıldığı gibi etek ve şortlarla da odukça spor ve havalı bir görüntü elde etmek mümkün.

 

Yorumlar | 0
üye profil