‘Hellmann’s burger fest party weekend’ burger severler ile Zorlu Center’da buluşuyor!

‘Hellmann’s burger fest party weekend’ burger severler ile Zorlu Center’da buluşuyor!

Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı burger festivali olan Hellmann’s Burger Fest’in tematik etkinliği ‘Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’ 1 - 2 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşiyor!

Hellmann’s Burger Fest kapsamında 23 – 30 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve Eskişehir’deki anlaşmalı noktalarda menü indirimlerinden faydalanacak olan burger severler; ‘Party Weekend’te ise doyasıya eğlenecek!

Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’te tematik burger stantları, ünlü şeflerden workshop’lar, çıtır patates kızartması, iyi müzik ve birbirinden nefis Hellmann’s sosları burger severleri bekliyor. Ayhan Sicimoğlu’nun sahne alacağı Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’in biletleri Biletix’te!

Burger’ın lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, hediyeler kazanmak ve doyasıya eğlenmek için Hellmann’s Burger Fest Party Weekend 1 - 2 Ekim’de Zorlu Center açık alanda!

Unilever Food Solutions: Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 14:55:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin