Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü'nün fotoğrafındaki gerçek ortaya çıktı

Uzun süredir yönetmen Onur Ünlü ile birlikte olan oyuncu Hazar Ergüçlü'nün, Ünlü'yü babası ile tanıştırdığına ilişkin bir fotoğraf ortaya çıkmıştı. Instagram hesabından açıklama yapan Ergüçlü, gerçeğin bambaşka olduğunu duyurdu. Olayı gülerek karşıladığını söyleyen Ergüçlü, fotoğraftaki kişinin babası olmadığını dile getirdi. Hazar Ergüçlü, 'İnanamıyorum, bu fotoğraftaki babam değil ama bilin bakalım kim?' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2021 14:04
Değiştirme Tarihi: 03.04.2021 14:04
Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü'nün fotoğrafındaki gerçek ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'yü, babası Süleyman Ergüçlü ile tanıştırdığına yönelik sosyal medyada paylaşılan fotoğrafa yanıt verdi. Şaşkınlığını dile getiren Ergüçlü, Twitter'dan servis edilen fotoğraftaki kişinin babası olmadığını belirtti.Ünlü çiftin, yanlarındaki kişinin Kıbrıs Rum Yönetimi eski liderlerinden Yorgos Vasiliu olduğu ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KIBRIS'A GİTTİ

SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Alev Alev'de 'Çiçek' karakterine hayat veren Ergüçlü, geçtiğimiz günlerde ailesini ziyaret etmek için Kıbrıs'a gitti. Ünlü oyuncu, pandemi nedeniyle uzun süredir uzak kaldığı annesi Neşe Ergüçlü ve babası Süleyman Ergüçlü ile hasret giderdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu esnada deniz sezonunu da açan 29 yaşındaki oyuncu, bikinili pozlarını da Instagram hesabından yayınladı. Hazar Ergüçlü'nün paylaşımları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Haber ile ilgili metin girin!.