Hazar Ergüçlü: Eşit ücret için talepte bulunacağız

Talentco'nun önceki akşam düzenlediği 'yaza merhaba' davetine ünlü isimler adeta akın etti. Nişantaşı'nda gerçekleşen davete, Nurgül Yeşilçay, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Yasemin Kay Allen, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Begüm Kütük gibi birçok ünlü isim katıldı. Kameralara poz veren Ergüçlü, sektördeki maaş adaletsizliğine sitem etti.

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2022 09:37
Değiştirme Tarihi: 09.06.2022 09:37
Hazar Ergüçlü: Eşit ücret için talepte bulunacağız

Talentco'nun geçtiğimiz akşam Nişantaşı'nda düzenlendiği 'yaza merhaba' birbirinden ünlü isimler katıldı. Nurgül Yeşilçay, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Yasemin Kay Allen, Ozan Akbaba ve Begüm Kütük gibi ünlülerin katıldığı davete tek başına gelen isimlerden olan Oktay Kaynarca, mekan çıkışında bir sürprizle karşılaştı.

"SEN NEREDEN ÇIKTIN?"

Kaynarca, "Yeni projem için hazırlıklar hızlanıyor. Bu yaz bana tatil yok" diye konuştu. Oyuncu, kendisini görünce aracından inip yanına gelen Somalili hayranını görünce şaşkınlığını, "Oğlum sen nerden çıktın?" diyerek dile getirdi. Kaynarcanın hayranı ise, "Sizi çok seviyoruz, izliyoruz. Eşkıya" deyince kahkahalar havada uçuştu.

"KIYMETİNİZİ BİLİN"

Nurgül Yeşilçay ise, habercilerin kendisini beklediğini öğrenince röportaj için kapıya çıktı. "Koyu bir dedikodu yaparken size röportaj vermeye geldim kıymetinizi bilin, yani" diyerek espri yaptı.

Ünlü isim, muhabirlerin "Siz de aranızda sektörün dedikodusunu yapıyor musunuz?" sorusuna, "Yapıyoruz tabii, niye yapmayalım. Dizi izlerken bazen üzülerek izliyoruz, ben 'ay yazık ne kadar kötü bir sahne' ya da 'kız burada ne kadar üşümüştür' diye doğru dürüst izleyemiyorum da" yanıtını verdi.

"ÇOK GÜZEL DİNLENECEĞİM"

Üç ay boyunca tatil yapacağını söyleyen Yeşilçay, "Bu yaz çok güzel dinleneceğim. Uzun zamandır bütün yaz tatil yapmamıştım, bu yaz yapacağım" dedi.

Oyuncu, "Televizyon git gide zorlaşıyor. Çok uzun süreler, çok zor. Artık sadece oyuncu olarak bulunmayabilirim. Hem kamera önü hem de kamera arkasında olacağım, proje tasarlıyorum" sözleriyle de kamera arkası için kollarını sıvadığını dile getirdi.

"ÇOK FAZLA PROJE VAR"

Dilan Çiçek Deniz, geceye İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile katıldı. Deniz, "Yarın ailem geliyor. Onlarla tatil yapıp, vakit geçireceğim" sözleriyle kısa bir süre ailesiyle tatil yapacağını belirtti.

Güzel oyuncu, yazın kendisi için çalışarak geçeceğini söyledi ve, "Yaza çok fazla proje var ama ben yine konuşamıyorum, malum yasaklar" ifadelerini kullandı.

"MAALESEF BU SİSTEM BÖYLE"

Uzun süredir yönetmen Onur Ünlü ile beraberlik yaşayan Hazar Ergüçlü, beyazlar içinde objektiflere poz vererek, "Geçen yıl full çalıştım. Sakince durmaktan çok mutluyum ama çalışmayı özlemeye başladım" diye konuştu.

Oyuncu, "Ünlü'nün bir projesinde yer alır mısınız? sorusuna, "Düşünüyoruz tabii ki. Projeye bağlı. Tamamen senaryonun beni heyecanlandırmasına bağlı. Bir de doğru kast mıyım, o çok önemli" yanıtını verdi.

Ünlü isim, takipçisi çok olan oyuncuların astronomik rakamlarla anlaşma yapmaları ile ilgili ise, "Maalesef bu sistem böyle. Eşit ücret için her zaman talepte bulunacağız, bunu dayatacağız" diyerek sitem etti.

"HER GÜZEL ŞEYİN SONU VAR"

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'İlyas Çakırbeyli' karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Ozan Akbaba, dizinin final yapmasının ardından Kasaba Doktoru adlı diziye başlamıştı.

Akbaba, "İlyas karakterinden sonra yeni karakteriniz sevildi mi?" sorusuna, "İlyas'tan haberi olmayanlar güzel geri dönüş yapıyor. İlyas karakterini bilenler üzgün dönüyor ama her güzel şeyin sonu var maalesef" diye cevap verdi.

"BENİ HAZIRLAYANLARA SORMAK LAZIM"

Begüm Kütük Yaşaroğlu, geçtiğimiz haftalarda eşi Erdil Yaşaroğlu'nun filmini desteklemek için Cannes'a gitmişti. Kırmızı halıda giydiği beyaz elbisesiyle herkesten büyük beğeni toplayan Kütük, Özgür Masur'un fotoğrafının üstüne "Bu tasarım bana ait değildir" yazarak paylaşmasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kütük, "Ben ona biraz üzüldüm. Benim profesyonellik alanım değil. Biz o halıya gittiğimizde bizi giydirenler var. Beni hazırlayanlara sormak lazım. Onların derdi, hiç üzerime alınmıyorum" diye konuştu.

"FEVRİ HAREKETLER OLABİLİYOR BAZEN"

'Erkek Severse' adlı dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Tolga Güleç'le Yasemin Kay Allen, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi bırakmıştı.

Muhabirlerin bu konudaki sorularına yanıt veren Yasemin Kay Allen, "Öyle fevri hareketler olabiliyor bazen. Gayet mutluyuz, süper, her şey yolunda" dedi. Güzel oyuncu, "Fevriliğinizin nedeni neydi?" sorusuna ise, "Benim size malzeme borcum olsun olur mu?" diyerek güldü.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin