Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un dizisi Misafir izleyicilerine kötü haber! Final kararı alındı

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrollerde oynadığı Misafir dizisi  sevenlerini üzen bir gelişme yaşandı. Misafir dizisi reytingler nedeniyle ekrana veda edecek. Misafir dizisinin final bölümü ne zaman?

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 09:10
Değiştirme Tarihi: 29.11.2021 09:12
Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un dizisi Misafir izleyicilerine kötü haber! Final kararı alındı

FOX’un yeni sezondaki iddialı dizisi Misafir, 11 Kasım'da ekran yolculuğuna başlamıştı. Japonya'da ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir, ekrana geldiği perşembe akşamları istenilen reytinglere ulaşamadı.

YÜKSEK REYTİNGLERE ULAŞAMADI

Medyapım imzalı dizi, geçtiğimiz hafta ekrana gelen 3. bölümüyle reyting gruplarında ilk 10 yapım arasına giremedi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Hazal Kaya (Güneş), Buğra Gülsoy (Erdem) ve Ozan Dolunay’ın (Giray) başrollerini paylaştığı Misafir dizisi için erken final kararı alındı. Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek.

FOX’un yeni dizisi Misafir'de Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi isimler de yer alıyor.

Yapımını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı Misafir dizisinde, travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu hikayesi konu alınıyor.
 

İlgili Sayfalar: Magazin