HAZAL KAYA'DAN HAYRANLARINA DUYGU YÜKLÜ TEŞÜKKÜR MESAJI

HAZAL KAYA'DAN HAYRANLARINA DUYGU YÜKLÜ TEŞÜKKÜR MESAJI

Önceki gün 26 yaşına giren Hazal Kaya, doğum gününü unutmayarak kendisine sürpriz yapan hayranlarına gecce yarısı Instagram hesabından paylaştığı uzun bir mesajla teşekkür etti.

1 Ekim 1990 Hazal Kaya önceki 26'ncı yaş gününü kutladı. Büyük bir hayran kitlesine sahip güzel oyuncuya, en güzel doğum günü sürprizi Hazal Kaya Fan Club üyelerinde geldi. "Hazal Kaya Fan Club" üyeleri Hazal Kaya'ya doğum günü hediyesi olarak Kamboçya'daki bir aşevine 4 günlük yemek bağış yaptılar.

Hazal Kaya'ya doğum günü sürprizi!

Bu sürpriz karşısında çok duygulanan Kaya, Instagram hesabından ellerinde doğum günü mesajı yazan Kamboçyalı çocukların fotoğrafını paylaşarak bu sürprizi yapan hayranlarına uzun ve duygu yüklü bir teşekkür mesajı yayımladı.İşte Hazal Kaya'nın o mesajı;"Hepinize çook ama çoook teşekkür ederim... Sizlerin sevgisi, güzel dilekleri ile kutladığım 10. doğum günüm ne 10 mu? evet, koskoca 10 yılı birlikte kutladık, şaka değil ve her yaşımda beni daha da şaşırttınız, gururlandırdınız, bu yaşıma da harika bir hediye ile girmemi sağladınız Ne kadar teşekkür etsem az, sevginizin gücü sınırları aşıyor, binlerce kilometreye ulaşıyor, hiç tanımadığımız insanların hayatlarına bile dokunabiliyor... çok özel çok kıymetlisiniz, iyi ki ama iyi ki varsınız "
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 07:00:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin