Hazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları olay yarattı! Görenler ayırt edemedi...

Zemheri dizisinde rol alan güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse'nin ikizi Deniz'le pozları sosyal medyayı resmen salladı. Birbirinin kopyası olan ikizleri görenler, güzel oyuncuyla ikizini ayırt etmekte zorlandı.

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 13:59
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 13:59
Hazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları olay yarattı! Görenler ayırt edemedi...

Deniz Yıldızı, Beni Affet, Günahkar, Kara Sevda, Rüya, Mehmet Bir Cihan fatihi ve Zemheri gibi dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Hazal Filiz Küçükköse, bu sefer de kardeşiyle gündem oldu. Küçükköse'nin bir ikizi olduğunu öğrenen birçok sosyal medya kullanıcısı şaşkınlığını gizleyemedi.

GÖRENLER AYIRT EDEMİYOR

1988 yılında dünyaya gelen güzel oyuncunun Deniz adından bir ikiz kardeşi var. Birbirinin kopyası olan kız kardeşler, güzellikleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İkilinin son paylaşımını gören birçok sosyal medya kullanıcısı "Bunlardan hangisi Hazal?" yorumunu yaptı.

İşte ikiz kardeşlerin bazı pozları...

Hazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları Instagram'ı kavurdu! Görenler ayırt edemiyorHazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları Instagram'ı kavurdu! Görenler ayırt edemiyorHazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları Instagram'ı kavurdu! Görenler ayırt edemiyorHazal Filiz Küçükköse'nin ikiziyle fotoğrafları Instagram'ı kavurdu! Görenler ayırt edemiyor

İlgili Sayfalar: Magazin