Hayranları şaşırdı... Megastar Tarkan'dan çok konuşulan 'Bruce T' paylaşımı

Son zamanlarda yayılmaya başlayan yüz değiştirme efektini kullanan megastar Tarkan, efsane oyuncu Brue Lee'nin yüzüne kendi yüzünü montajladı. Tarkan, bu videoyu Instagram hesabından "Bruce T" notuyla paylaşırken, hayranları video karşısında bir hayli şaşkınlık yaşadı. Tarkan'ın paylaşımına dikkat çeken bir yorum da ünlü komedyen Ata Demirer'den geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 26.12.2020 15:10
Değiştirme Tarihi: 26.12.2020 15:10

Koronavirüs salgını nedeniyle ailesiyle birlikte yaşamını bir süredir Almanya'da sürdüren Megastar Tarkan, aynı zamanda Instagram hesabını da aktif kullanmaya başlamıştı. Sık sık paylaşımlarda bulunan Tarkan, bunlara bir yenisini daha ekledi. Ancak Tarkan'ın bu paylaşımı bir hayli dikkat çekti. 

Bir uygulamayla efsane aktör Bruce Lee’nin canlandırdığı karakterlerin yerine geçen Mega Star Tarkan, yaptığı paylaşımla hayranlarını şaşırttı.

Bruce Lee’nin yüzünü video düzenleme programı ile kendi yüzü haline getiren Mega Star paylaştığı videonun altına “Bruce T” notunu düştü.

ATA DEMİRER'DEN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Videoya binlerce beğeni gelirken Tarkan yapılan yorumlar da dikkat çekti.

Ünlü komedyan Ata Demirer ise Tarkan’ın “Kuzu Kuzu” şarkısına atıfta bulunarak “Kuzu Kuzu yiyecekler dayağı çaresi yok” yorumunu yaptı.