Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Hayallerimin peşine düştüm'

'Hayallerimin peşine düştüm'

Emre Saygı’nın canlı yayınlanan talk show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, oyuncu Gökhan Alkan oldu. Alkan, canlı yayında sorulan sorulara açıklamalarda bulundu.

24.10.2016 09:42

İleride oyunculuğun yanında albüm çıkartmak istediğini belirten Gökhan Alkan ‘Albüm çıkarmak da benim çok büyük bir hayalim, bütün hayallerim için bu zamana kadar savaştım. Bir hayal kuruyorsun, o hayal öbür hayale kapı açıyor. Bu böyle devam ediyor, amaç ona erişmek için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapabilmek. Ben onun için çabalıyorum. Hayallerimin peşine düştüm. Yoksa bende sigortalı bir işte çalışabilirdim” dedi.

 

'Akan nehre set koymam'Özel hayatı hakkında konuşan ve aşkı yorumlayan Gökhan Alkan “Bence akan nehrin önüne set koymamak lazım. Bu nehir akacak ve denizine ya da okyanusuna kavuşacak. O yüzden benim öyle, işte kıstaslar belirliyim, esmer olsun, sarışın olsun, gözü şöyle olsun, boyu böyle olsun gibi kaygılarım yok. Çünkü aşkın böyle değil, yani bence. Bu tabi ki Gökhan Alkan’ın şahsi fikri; sevgilinin böyle bir şey olmadığını, bunların temeli olan saygının böyle bir şey olmadığını yaşamış bir adamım. Yaşadım. Haliyle de bence yanımdaki kadının beni etkileyen tarafı, olabildiğince doğal ve olabildiğince benim hem kalbime hem de aklıma dokunabiliyor olması” dedi. 

 

'Muhabbet adamıyım'Gökhan Alkan “Ben seve seve, her türlü muhabbetten uzak kalmayan bir adamım. Çünkü kime ne kadar dokunursan, kimden ne kadar yeni şey öğrenirsen bunun bana büyük bir getirisi olduğuna inanıyorum. Yani insanlarla sohbet, muhabbet. Ben böyle, muhabbet adamıyım. Bana yeter ki erişsin” dedi. 

 

Yorumlar | 0
üye profil