Hastaneye kaldırılmıştı... Efsane aktör Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl?

Türkiye dün gece üzücü bir haberle karşı karşıya kaldı. Muğla'da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde tedaviye alındı. İnternette kullanıcılar Kadir İnanır son durumu nasıl? Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? gibi sorgularda bulunuyordu. Hastaneden yapılan açıklamada, efsane aktörün durumuyla ilgili "Kendisinin durumu iyi olup, tetkikleri devam etmektedir, bir müddet daha misafir edeceğiz." denildi.

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2021 09:16
Değiştirme Tarihi: 21.11.2021 09:33
Hastaneye kaldırılmıştı... Efsane aktör Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl?

Muğla Ortaca'da bulunan Kadir İnanır aniden rahatsızlandı. Sanatçı, ambulansla Denizli’ye götürüldü. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen İnanır, burada yoğun bakıma alındı. Yapılan kontrolde, sanatçının beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı belirtildi.

72 yaşındaki İnanır'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı kontrol amaçlı olarak yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

KADİR İNANIR'IN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ HASTANEDEN AÇIKLAMA

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde tedaviye alınan İnanır'ın durumu ile ilgili yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Çok değerli sanatçımız Kadir İnanır’ı Üniversitemiz Hastanesinde misafir ediyoruz. Kendisinin durumu iyi olup, tetkikleri devam etmektedir. Türk sinemasının değerli ismini hekimlerimizin gözetimi altında bir müddet daha misafir edeceğiz."


 

İlgili Sayfalar: Magazin