Hastaneye kaldırılmıştı! Ali Sunal'dan güzel haber...

Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Ali Sunal geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Ali Sunal, koronavirüs sebebiyle durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırılmıştı. Sosyal medya adresinden paylaşım yapan Ali Sunal sevenlerine güzel haberi verdi ve durumunun iyi olduğunu belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2021 14:45
Değiştirme Tarihi: 20.03.2021 14:47
Hastaneye kaldırılmıştı! Ali Sunal'dan güzel haber...

Ömer Öztüyen ile olan evliliğinden olan kızı Nova’yı kucağına alan Ezo Sunal, doğumdan kısa süre sonra koronavirüse yakalanmıştı. İlk kez ebeveyn olan Sunal’ın hemen ardından ikinci kez baba olmaya hazırlanan abisi Ali Sunal’ın da testi pozitif çıkmıştı.

Ayrıca 43 yaşındaki Ali Sunal’ın kayınpederi ile kayınvalidesi Bülent-Şehnaz Kurbanzade’nin de koronaya yakalandığı öğrenilmişti.

ALİ SUNAL'DAN GÜZEL HABER

Koronavirüs sebebiyle durumu ağırlaşan Ali Sunal hastaneye kaldırılmıştı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ali Sunal sevenlerine güzel haberi verdi ve durumunun iyi olduğunu belirtti. Güldür Güldür Show'un 'Aziz Bey'i Ali Sunal, Covid-19'u yendiğini açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sunal, "Tedavim bitti, eve çıktım. Sağlık durumum iyi. Kendinize çok dikkat edin" diyerek sevenlerine müjdeli haberi verdi. Güldür Güldür Show'un çekimlerine de yakında başlanacak.