Hasan Can Kaya kimdir? Gözler Hasan Can Kaya'nın O Ses Türkiye 2021 yılbaşı performansında

O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel konukları arasında yer alan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, birçok kişinin merak edip araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Youtube'da başlayan Konuşanlar adlı projesiyle tüm Türkiye'nin sevdiği isimler arasında yer alan ve daha sonra Exxen dijital yayın platformuyla anlaşan Hasan Can Kaya'nın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu Hasan Can Kaya kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 15:37
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 15:37
Hasan Can Kaya kimdir? Gözler Hasan Can Kaya'nın O Ses Türkiye 2021 yılbaşı performansında

Youtube'da başlayan Konuşanlar adlı talk showuyla tüm Türkiye'nin severek takip ettiği isimler arasında yer alan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, kısa bir zaman önce Exxen'e geçtiğini duyurmuştu. Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen'e dahil olan Hasan Can Kaya'nın, bu akşam O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programında nasıl bir performans sergileyeceği hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Peki, O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya, Konuşanlar TV'nin yayın hayatına Exxen platformunda devam edeceğini ve ekstra olarak da Simpsons tarzı bir çizgi film için çalıştıklarını belirtmişti. Exxen dijital yayın platformunda yayınlanacak olan bu yeni projenin İsmi de 'Ekmek Kapısı' olacak.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

16 Aralık 1989 doğumlu olan Hasan Can Kaya İstanbul Güngören’de dünyaya geldi. Aslen Malatayalı olan Kaya, uzun yıllar komedi programlarında yazarlık yaparken kendi hazırladığı formatları da farklı platformlarda sergiledi.

Geçtiğimiz dönemlerde BKM’de de işler yapan Kaya, formatı kendisine ait olan Konuşanlar programı ile Youtube’da kısa sürede popülerliğe ulaştı. Dönem dönem ünlü isimleri de programda ağırlayan Kaya, programını 1 Ocak 2021 itibariyle Exxen platformuna taşıdı.

Leman Kültür’de düzenle olarak stand up yapan Kaya, çeşitli komedi programlarında oyunculuk ve yönetmenlik de yaptı.

Ünlü komedyen programında da sıklıkla bahsettiği Sultan San ile birlikteliğini devam ettiriyor.