Harun Tan, 16 Nisan'da yaşamını yitiren oğlu Pars Tan ile ilgili duygu dolu bir paylaşımda bulundu

Harun Tan, 2 hafta önce lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden oğlu Pars Tan ile ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu. Ebru Şallı ile evliliğinden dünyaya gelen Pars Tan, 16 Nisan 2020 tarihinde, 9 yaşında yaşamını yitirmişti. Harun Tan, yaptığı paylaşımda 'Gömdük ne varsa içimize' notunu düştü.

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 13:13
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 13:13
Harun Tan, 16 Nisan'da yaşamını yitiren oğlu Pars Tan ile ilgili duygu dolu bir paylaşımda bulundu

Harun Tan, Ebru Şallı ile evliliğinden dünyaya gelen ve 16 Nisan günü lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 9 yaşındaki oğlu Pars Tan ile ilgili sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşım yaptı. 

Lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlunu kaybeden Harun Tan, sosyal medya hesabından Vural Candar’ın “Sonra gömdük ne varsa içimize” sözlerinin yer aldığı bir şiirini paylaşarak herkesi duygulandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ebru Şallı ile Harun Tan’ın 9 yaşındaki oğulları Pars, yaklaşık iki hafta önce kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Tan, bugün sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaparak “Sonra mı? Sonra gömdük ne varsa içimize… Anlaşılmasın diye bir de çiçek ektik üzerine. Altı mezar, üstü bağ bahçe” dedi…