Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Harun Kolçak'tan Fatma Girik paylaşımı

Harun Kolçak'tan Fatma Girik paylaşımı

Kasım ayında kalça rahatsızlığından ameliyat olan Fatma Girik'i ziyaret eden Harun Kolçak, ziyareti takipçileri ile paylaştı.

10.12.2016 16:21

Türk sinemasının usta ismi Fatma Girik, kalça rahatsızlığı nedeniyle gittiği hastanede geçtiğimiz Kasım ayında tedavisi kapsamında ameliyat olmuştu. Usta sanatçıyı yalnız bırakmayan Harun Kolçak, Fatma Girik'i hastanede ziyaret etti.

73 yaşındaki Fatma Girik, geride bıraktığımız ay son dönemde artan kalça ağrılarından dolayı yürüyemez hale gelince hastaneye yatırılmış ve kalça ekleminde bir dejenerasyona saptanması sonrasında ameliyata alınmıştı. Kalça eklemi protezle değiştirilen Fatma Girik, hastane odasında yattığı süre içerisinde çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı. Bu isimlerden biri de uzun bir süre hastanede yatan ve taburcu olur olmaz üzerinde çalıştığı albümünü piyasaya süren Harun Kolçak oldu.

Türk sinemasının usta ismini ziyaret eden Kolçak bu anı sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Harun Kolçak, bu fotoğrafı ‘Fatma Girik ziyareti’ notuyla paylaştı.

Yorumlar | 0
üye profil